Solec Residence- biura serwisowane Warszawa - biura i lokale komercyjne na wynajemSolec Residence- biura serwisowane Warszawa - biura i lokale komercyjne na wynajem

Solec Residence- biura serwisowane Warszawa - Biura do wynajęcia

Biuro - Śródmieście

Sprawdź dostępność +48 22 164 78 28

Biura na wynajem w Solec Residence- biura serwisowane

Kompleks oferuje na wynajem kameralne oraz eleganckie powierzchnie coworkingowe. Biura serwisowane na wynajem zostały nowocześnie i wygodnie zaaranżowane oraz wyposażone w niezbędne do pracy sprzęty. Do dyspozycji najemców przeznaczono 3 sale konferencyjne oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Dodatkowym walorem inwestycji jest podziemny garaż oraz całodobowa profesjonalna obsługa recepcyjna. Biurowiec położony jest w zielonej części Warszawy, która zapewnia dostęp do wielu parków i bulwarów nadwiślańskich.

Solec Residence to elegancki kompleks biurowo-handlowy, zlokalizowany w prestiżowej części Śródmieścia. Budynek powstał z wysokiej jakości materiałów. Dogodne położenie budynku biurowego zapewnia wspaniały widok na panoramę miasta oraz pobliską Wisłę. Inwestycja jest dobrze skomunikowana ze względu na niewielką odległość od Wisłostrady.

Solec Residence to jedna z wielu lokalizacji operatora biur serwisowanych – Regus. Jest to międzynarodowa firma, oferującą biura coworkingowe na wynajem na całym świecie. Operator dzięki swojej rozbudowanej sieci, umożliwia przyszłym najemcom dogodny dobór lokalizacji oraz przestrzeni do pracy. Na rynku działa już od ponad 30 lat.

Jeśli chcesz wynająć biuro serwisowane w Solec Residence, skontaktuj się z nami! Przeprowadzimy Cię przez cały proces najmu biura, porównamy wszystkie oferty na rynku i pomożemy wynegocjować najlepsze stawki.

Lokalizacja

Biurowiec zlokalizowany jest na Solcu, tuż przy Wisłostradzie i Moście Poniatowskiego, co gwarantuje dogodny dojazd transportem prywatnym. Dodatkowo w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja kolei podmiejskiej – Warszawa Powiśle. W okolicy wiele znanych lokali gastronomicznych przy wybrzeżu Wisły.

Meble biurowe
Wspólna kuchnia
Kontrola dostępu
Parking
Parking rowerowy
Taras
Dostęp 24/7
Sieć bezprzewodowa
Kawa, herbata, napoje
Drukarka
Strefa relaksu
Klimatyzacja
Serwis sprzątający
Sale konferencyjne
Obsługa recepcyjna
Sieć wewnętrzna
Ocena w Google
5/5 na podstawie 12 opinii