Proximo II Warszawa - biura i lokale komercyjne na wynajemProximo II Warszawa - biura i lokale komercyjne na wynajem

Proximo II Warszawa - Biura do wynajęcia

Sprawdź dostępność +48 22 164 78 28

Biura na wynajem w Proximo II

Proximo II to nowoczesny biurowiec klasy A+ na bliskiej Woli, który oferuje biura do wynajęcia w najwyższym standardzie. Kompleks biurowy Proximo składa się z dwóch budynków, oferujących łącznie ponad 48.000 m2, rozmieszczonych na 12-kondygnacjach. Biurowiec zbudowany w ramach drugiej fazy projektu oferuje na wynajem ponad 19 000 m2 powierzchni biurowej. Dodatkowo do dyspozycji najemców oraz ich gości przeznaczono 428 miejsc postojowych na parkingu podziemnym.

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w biurowcu zapewniają możliwość elastycznego układu powierzchni i łatwego dostosowania się do indywidualnych potrzeb najemcy. Powierzchnie biurowe są wykończone, według standardów najwyższej klasy. Na parterze budynku biurowego znajdują się lokale handlowo-usługowe. Budynek wykorzystuje wiele nowoczesnych rozwiązań proekologicznych i posiada certyfikat dla nieruchomości biurowych BREEAM na poziomie bardzo dobrym.

Lokalizacja inwestycji sprawia, że biurowiec Proximo będzie idealnym miejscem na biuro na wynajem zarówno dla dużych, jak i mniejszych, prężnie rozwijających się firm.

Lokalizacja

Biurowiec jest zlokalizowany tuż przy Rondzie Daszyńskiego. Przed budynkiem znajdują się przystanki wszystkich środków naziemnej i podziemenj komunikacji miejskiej. W odległości 600m od budynku znajduje się dworzec Ochota WKD a 1000m od budynku znajduje się Dworzec Centralny. Lokalizacja przy głównych arteriach komunikacyjnych zapewnia również dogodny dojazd transportem prywatnym.

Klimatyzacja
Światłowód
Kontrola dostępu
Czujniki dymu
Podwieszane sufity
Podnoszone podłogi
Otwierane okna
Recepcja
Ochrona
Winda
Ocena w Google
5/5 na podstawie 12 opinii